Pomoc drogowa w Ełku

Dostawa lawety do dowolnego miejsca w Ełku 24/7

+48 (727) 84-25-47 +48 (727) 84-25-47

Przybędziemy za 25 minut

Zadzwoń na wskazane numery
Wpisz swoją lokalizację
Twój holownik na drodze

Ceny holowników w Ełku

Motocykle od 40 zł
Zamów
Samochody od 60 zł
Zamów
Jeepy od 70 zł
Zamów
Mikrobusy od 100 zł
Zamów

Nasze zalety

Ewakuujemy samochód od ponad 10 lat

Pracujemy od 2007 roku, gwarantujemy wysoką jakość usług 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Z powodzeniem realizujemy wszelkie zadania związane z ewakuacją i transportem samochodu.

Wygodny akompaniament

W razie potrzeby możesz towarzyszyć swojemu samochodowi w kabinie holownika. Jest czysta, nie wędzona klimatyzacja.

Nienaganne wyposażenie techniczne

Każda laweta spełnia wymagania określone dla takiego specjalnego wyposażenia. Podczas transportu samochody są mocowane za pomocą 4 przystanków i 8 pasów za pomocą urządzeń napinających. Platforma wózka holowniczego jest wyposażona w zapalniczki wsteczne.

Jakość usług

Ciągle wykonujemy połączenia kontrolne naszych lawet, aby sprawdzić poziom świadczonych usług. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że mamy uprzejmy, uprzejmy i odpowiedzialny personel.

Wygodna dla Ciebie opcja płatności

Płatność jest dokonywana gotówką lub innymi metodami, które muszą być uzgodnione z kierowcą.

Zawsze z tobą

Ciągle dostępne iw pełni sprawne, kilka bezpłatnych lawet.

Usługi holowania samochodów

Nikt nie jest odporny na nieprzewidziane sytuacje na drodze. Nawet nowy samochód w doskonałym stanie technicznym może mieć awarię, a wykwalifikowany, doświadczony kierowca może ulec wypadkowi. W takich nieprzyjemnych okolicznościach na pewno potrzebna pomoc drogowa w Ełku. Aby wydostać się z wypadków drogowych przy minimalnych konsekwencjach, zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze, powinieneś powierzyć taką pomoc tylko odpowiedzialnej, profesjonalnej firmie.

Pracownicy uwzględnią wszystkie życzenia klienta, wykonają pracę szybko i sprawnie oraz zaoferują najkorzystniejsze ceny. Skontaktuj się z nami w każdej sytuacji awaryjnej z samochodem, a my pomożemy Ci znaleźć najbardziej udane wyjście.

Почему мы?

Pomoc drogowa w Województwo Warmińsko-Mazurskie

Recenzje

Dymitr user avatar

Naprawdę pomogli, holownik przybył w 30 minut. Najbardziej odpowiednia cena ze wszystkich, do których dzwonili. Również zadowolony z bardzo odpowiedniego dyspozytora! Jeśli masz kłopoty - skontaktuj się z nami!

Amadeusz user avatar

Świetna obsługa, operator powiedział, że laweta przyjedzie w ciągu pół godziny - kierowca przyjechał za 15 minut. Ładowanie trwało 3 minuty. Wszystko jest jasne, wydajne i profesjonalne.

Bruno user avatar

Dzięki za transport mojego samochodu. Bardzo zadowolony z odpowiedniej ceny! Profesjonalne podejście do pracy, polecam

Adam user avatar

Dzięki firmie za szybkość transportu! Szybko dostarczono lawetę. Taryfa jest bardzo zadowolona - tańsza niż inne firmy.

Nie można przewidzieć awarii samochodu lub wypadku, ale zawsze musisz być przygotowany i mieć kontakty z firmą zajmującą się pomoc drogowa w Ełku. Nasz serwis jest zawsze gotowy, aby pomóc ci w najtrudniejszych sytuacjach i świadczyć takie usługi:

 • ewakuacja pojazdu specjalnym transportem do wskazanego miejsca;
 • holowanie na dowolną odległość;
 • holowanie samochodu na automacie;
 • przygotowanie pojazdu do transportu;
 • transport dużych pojazdów;
 • ewakuacja za pomocą sztywnego zaczepu.

Jeśli szukasz lawety w Ełku, to bez wahania możesz skorzystać z naszych usług. Pomożemy rozwiązać najtrudniejsze problemy na drodze. Nasz sprzęt jest przeznaczony do pracy z każdym rodzajem transportu. Zapewniamy transport samochodów w każdym stanie – nawet po poważnych wypadkach. Ponadto jesteśmy gotowi pomóc, jeśli potrzebujesz wymienić koła lub uruchomić akumulator, otworzyć zamki lub dostarczyć paliwo.

Kto może pomóc ci na drodze w Ełku

Jeśli potrzebujesz przewieźć samochód lawetą w Ełku, nasza firma szybko zareaguje na zgłoszenie i dostarczy samochód w odpowiednie miejsce. Nasi kierowcy szybko wyjadą do wskazanego punktu, ostrożnie ładują, transportują i rozładowują pojazdy. Dbałość o technikę, a także wysoką szybkość pracy zapewnia wysoki profesjonalizm naszych pracowników.

Nasza praca ma na celu zapewnienie wysokiej jakości kompleksowych usług w zakresie dostawy samochodu i stworzenie szerokiej bazy klientów. Nie jesteśmy zainteresowani otrzymaniem jednorazowych dochodowych zarobków, ale staramy się zdobyć zaufanie poprzez świadczenie wysokiej jakości usług. Oferujemy klientom następujące korzystne warunki:

 • nasz zespół jest gotowy spieszyć z pomocą przez całą dobę;
 • szybkość reakcji i przybycie na miejsce zdarzenia są gwarantowane;
 • korzystna cena za laweta w Ełku, która jest niższa niż w przypadku innych firm;
 • pracujemy nie tylko w mieście, ale także poza nim;
 • mamy tylko wyszkolonych kierowców z dużym doświadczeniem w pracy ewakuacyjnej;
 • różne opcje płatności;
 • w naszej flocie znajduje się duża liczba potężnych nowoczesnych lawet, dźwigów i manipulatorów.

Jak wezwać laweta w Ełku?

Aby skorzystać z naszych usług, należy zadzwonić do operatorów pod numery telefonów wskazanych na stronie internetowej. Następnie, dla jakości i szybkiej obsługi, podaj następujące informacje:

 • twoja lokalizacja;
 • marka samochodu lub jego przybliżona masa, wymiary;
 • charakter i stopień uszkodzenia transportu;
 • możliwość sterowania;
 • dane kontaktowe.

Po otrzymaniu zgłoszenia i przetworzeniu zamówienia przez naszych specjalistów przeprowadzi się holowanie w Ełku w jak najkrótszym czasie. Koszt usług zostanie obliczony w zależności od marki i stanu samochodu, a także zasięgu transportu.